...زیر آسمان آبی خدا

روایت های زندگی من

...زیر آسمان آبی خدا

روایت های زندگی من

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۹ ثبت شده است

Expert Session - Optimize your processes with Robotic Process ...

وی گفت: "در بانک های ما ، افرادی مانند روبات ها رفتار می کنند که کارهای مکانیکی انجام می دهند. فردا ، ما می خواهیم روبات هایی مانند مردم رفتار کنند. "

جان کریان ، مدیرعامل سابق ، دویچه بانک

چندین مزیت اصلی وجود دارد که یک شرکت می تواند از اتوماسیون فرایند روباتیک بدست آورد.

اول ، نیازی به هدر دادن مغز انسان بر روی کارهایی نیست که توسط ربات های نرم افزاری بسیار بهتر ، سریعتر و بدون خطا انجام شود. این باعث می شود افراد آزاد شوند و سهم بیشتری با ارزش بالاتر به مناطقی مانند رضایت مشتری ، نوآوری و مقیاس پذیری وارد کنند.

دوم ، اتوماسیون با از بین بردن خطاهای انسانی و لزوم اصلاح آنها ، زمان و دقت فرایندها را بهبود می بخشد. همچنین منجر به تجربیات بهتر مشتری ، NPS بالاتر (امتیاز تبلیغی خالص) و شعف مشتری کمتر خواهد شد.

از دیگر مزایای این rpa می توان به چابکی عملیاتی بالاتر ، فرصت های بهتر برای ممیزی فرآیندهای خودکار و بینش نسبت به نیروی کار شرکت اشاره کرد که به شما امکان می دهد مسائل موجود را در فرایندها مشاهده و تجزیه و تحلیل کرده و آنها را بهبود بخشد. به نظر می رسد بسیار جالب است ، اینطور نیست؟

چگونه می توان از منظره ابزارهای پیمایش کرد؟

چشم انداز اتوماسیون فرایند رباتیک در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. ده ها ابزار ازخودروشویی در دسترس است که هر کدام نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند. با این حال ، فراوانی ابزارها یک چالش را ایجاد می کند. هرچه بیشتر به ابزارهای مختلف rpa و ویژگیهای آنها شیرجه بزنید ، تصمیم گیری در مورد کدام یک نیاز دارید دشوارتر است. بنابراین ، توصیه ما این است که: سفر خود را با مطالعه ویژگیهای ابزار شروع نکنید. درعوض ، روی مشکلی که برای حل آن نیاز دارید ، تمرکز کنید و ببینید کدام ابزار راه حل برای آن ارائه می دهد. با این حال ، شما باید به این ویژگی ها نیز توجه کنید:

معماری تک سکو

قابلیت های هوش مصنوعی

ساخته شده در تجزیه و تحلیل

سهولت استفاده

در دسترس بودن آموزش

پشتیبانی مشتری

گام مهم دیگر در انتخاب ابزارهای صحیح rpa: آخرین تحقیقات را کاوش کنید. ناظران معتبر صنعت ، ماتریس ها و مرور های منظم از بازار rpa را ایجاد می کنند که آن دسته از شرکت هایی را که می توانند به عنوان رهبر در نظر گرفته شوند و بهترین نتایج را ارائه می دهند ، تعریف می کنند. نمونه هایی از چنین تحقیقاتی عبارتند از گزارش Zinnov Zones for platform Platforms و گزارش 10 محصول برتر نرم افزاری rpa 2019 توسط HFS Research.

آینده rpa چیست؟

در مورد چگونگی نگاه آینده rpa کمبود نظر وجود ندارد. با قضاوت در مورد وضعیت فعلی اتوماسیون فرایند روباتیک و آخرین روندهای توسعه آن ، می توان روشهای مختلفی را برای توسعه آن پیش بینی کرد. بنابراین ، آینده rpa چیست؟

باهوش ترکردن (PD) هوشمند توسط AI. ما در حال حاضر شاهد افزایش علاقه به فناوری جدید با ترکیبی از rpa و هوش مصنوعی هستیم: اتوماسیون هوشمند (IA). این روند در آینده ادامه خواهد یافت زیرا IA با خودکار کردن فرآیندهای مبتنی بر قضاوت شامل داده های غیرساختاری و غیر دیجیتالی ، فرصت های گسترده تری را ارائه می دهد.

تصویب گسترده اتوماسیون. علیرغم ترس از اتوماسیون و تأثیرات آن بر مشاغل ، احتمالاً با پیشرفت بیشتر سازمانها از ثمرات موفقیت آمیز فناوریهای rpa و هوش مصنوعی ، پذیرش فناوری PDK در تجارت ادامه خواهد یافت.

همگرایی نیروی کار دیجیتالی و انسانی. روبات های نرم افزاری با انجام خسته کننده ترین و تکرارکننده ترین کارهای ، کار مردم را تقویت می کنند. این امر منجر به ایجاد نیروی کار دیجیتالی خواهد شد که در همکاری با نیروی انسانی انسانی فعالیت خواهد کرد.

در آینده ، شاهد استفاده گسترده تر از فناوری هایی مانند هوش مصنوعی ، مدیریت فرآیند تجارت ، تشخیص شخصیت نوری (OCR) و سایر موارد در ترکیب با rpa خواهیم بود تا بتواند اتوماسیون مؤثرتری را فراهم کند. اگرچه محبوبیت فناوری rpa به طور پیوسته در حال رشد است ، تحلیلگران بر این باورند که شرکتهایی که فقط به rpa اعتماد دارند در بازی کوتاه مدت بازی می کنند ، زیرا rpa ، گرچه شروع بسیار خوبی برای اتوماسیون است ، اما فرصت های محدودی برای مقیاس گذاری ارائه می دهد.

آینده این فناوری با همگرایی PD با یادگیری ماشین ، ارکستراسیون و تجزیه و تحلیل پیشرفته نهفته است که راه حل های مقیاس پذیر برای تحول دیجیتالی در سطح سازمانی را ارائه می دهد.

در وبسایت https://www.v-user.com/fa می توانید نسخه ازمایشی نرم افزار کاربر مجازی که یک نرم افزار اتوماسیون سازبرای همه برنامه ها و صفحات وب می باشد را دانلود و نصب نمایید. سازندگان این برنامه با هوش برنامه نویسی ای که داشته اند به گونه ای این نرم افزار را طراحی کرده اند که کنترل ها و اجزای صفحه را در حین اجرا به خوبی تشخیص می دهد و به همین علت توسط گوگل و سیستم تشخیص ربات گوگل شناخته نمی شود.

  • بابای نرگس